Kolejki oczekujących na zabieg

Dane dostępne w internetowej wyszukiwarce NFZ Kolejki Oczekujących zawierają informacje o liczbie pacjentów oczekujących na świadczenie w konkretnej placówce oraz średni rzeczywisty czas oczekiwania na konkretną usługę medyczną. Można dowiedzieć się jaka jest liczba zapisanych na liście osób oczekujących na zabieg lub poradę. W celu wyszukania informacji o średnim czasie oczekiwania i liczbie osób oczekujących należy obligatoryjnie wypełnić co najmniej jedno z pól: "Świadczenie", "Świadczeniodawca", "Miejscowość". Wyniki wyszukiwania sortowane są po średnim czasie oczekiwania, określonym dla kategorii medycznej "przypadek stabilny", od najkrótszego do najdłuższego.

Każda placówka medyczna, która podpisała umowę z NFZ ma ustawowy obowiązek przekazania raz w miesiącu danych do oddziału NFZ.

Sprawdź jak długo, w którym szpitalu będziesz oczekiwał na zabieg w wyszukiwarce Wielkopolskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Szkodliwe skutki palenia

O tym, że palenie szkodzi zdrowiu wie chyba każdy i palący i niepalący. Na wszystkich paczkach papierosów minister zdrowia zawiadamia, że każdy wypalony papieros skraca życie.

Czytaj więcej

Zakażenia bakterią E.coli

Całym światem wstrząsnęła informacja o fali zachorowań spowodowanej zakażeniami bakterią E.coli. Czytaj więcej

Powrót na stronę główną serwisu PozMed